Domek nr 14

NOWOŚĆ 2015 – NOWY komfortowy domek z NATURALNEGO BALA nr 14 (niezależny) dla rodzin 7 lub 8-osobowych.

EKOLOGICZNY domek z BALA nr 14 z tarasem przeznaczony jest dla jednej rodziny 7-8-osobowej lub na dwie mniejsze rodziny, np. 3+4.

NOWY KOMFORTOWY domek z BALA nr 14 składa się z trzech pokoi (salon na dole połączony z aneksem kuchennym / jadalnią, oraz dwa niezależne zamykane pokoje u góry domku). Na dole domku znajduję się również łazienka. W pokoju / salonie na dole domku (podwójnie rozkładana sofa do spania, TV, stół jadalny + 6 krzeseł, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem). W pierwszej sypialni u góry domku (podwójne łoże małżeńskie oraz jedno pojedyncze łóżko, szafki nocne). W drugiej sypialni u góry domku (podwójne łoże małżeńskie oraz jedno pojedyncze łóżko, komoda, szafki nocne). W łazience (WC, kabina natryskowa, umywalka, szafka na kosmetyki).

Na wyposażeniu domku znajdują się: aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem: komplet naczyń, garnków, sztućców dla 7/8 osób, czajnik elektryczny, szklanki, kuchenka gazowa, lodówka. Taras z meblami ogrodowymi, miejsce na GRILL, dodatkowo leżak i parawan.

Miejsce parkingowe – przy domku – teren ogrodzony / zamknięty.